-->8/kozmetik

9 Temmuz 2015 Perşembe

Günaydın Hayat Seni Seviyorum


Yazın ruhumuzu coşturmasının yanı sıra tatile günler kalması içimi kıpır kıpır etmeye yetiyor , hele dinlediğim tüm şarkılarda burnuma hindistan cevizi yağı kokusu geliyorsa tatilim gelmiş anlamına geliyor bence :) 

Kuzum da gün sayıyor tüm kuzular gibi , aaaa kuzu demişken çok keyifli ve çok zor bir kuzu benim ki anlatılmaz yaşanır neyse , okuldan aldıktan sonra sitede eve girerken yanımızdan oldukça yava bir araba geçiyordu ve kuzumda dokundu bilerek ve gülerek. Bende doğru bir davranış değil bu çok tehlikeli dedim heme hayır tehlikeli değil cevabı gelince ben de öğretmenine söylerim bu davranışını anlatır sana dedim cevap ne geldi ; anne öğrepmen şikayet yok diyor. Hahhahahahahahahha :) Demek ki kuzum veya kuzular sürekli birbirlerini şikayet ediyorlar. Yerim senin totonu ya pis kuzu. 

Gece uykudan önce seni seviyorum annecim dedi ve ekledi ,  K ; annecim öğretmenime söyle ben konuşmak istiyorum o hep beni düşünme köşesine gönderiyor , Ben ; annecim ne yaptın peki , sadece sen mi gidiyorsun K ; hayır arkadaşlarımda gidiyor biz sohbet etmek istiyoruz öğrepmen bizi düşünme köşesine yolluyor. Şimdi öğretmeni arar mısın Ben ; annecim öğretmenlerin sözleri dinlenir , okulda kurallar vardır ayrıca çok geç oldu aranmaz bu saatte. K ; o zaman MAGAJ yaz anne . hahahahhahahahahahhahahahahahha. Magaj. hahahhahaa :) Hala gülüyorum . Tamam kuzum dedim , okulu arayacağım en azından kuzuma karşı pinokyo olmamalıyım magaj yazmışım gibi olsun . 

Bu arada nananesi kuzuma Pinokyoyu öğretmiş , şimdi bir soru sorduğumuz da cevap verdikten sonra ki hızlıca sorusu ; MURNUM UZUYOR MU hahahhahaha :) Sizin saflığınıza ölürüm ben . 

Benden yine size not ; not alın hayatı komik anlarını yazmayı  ertelemeyin . KOCAMAN SEVGİLER

       3 boyutlu sinema günlerinde kuzumdan haller , çok zor oldu ayırt    etmek hahahhahhahahahahahah :))))                                
 O heyecanlı ellerini , kızarmış yanaklarını yerim senin ben .
 Okulumuzu çok seviyoruz inanılmaz profosyoneller ve sevgi dolular çok şanslıyız çokkkkk :) 

Share This
13 yorum:
 1. maşallah ya ölürüm o yarım yamalak bilmiş konuşmalara :) okullu olduklarında sanki çok daha hızlı büyüyorlar ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok hızlı Gulsahcım Allah saglık verısn tum kuzulara

   Sil
 2. En güzel dönemleri :)
  Magaja bende çok güldüm yalnız :))
  Yerim ben onun magajını da düşünme köşesini de :))
  Sevgiler kocaman bizden ♥

  YanıtlaSil
 3. sabah sabah çok güldüm oyyy oyyy yerim senin kuzunu maşallah annesi gibi çok tatlı :))rabbim sağlıklı,mutlu,başarılı bir ömür nasip etsin iyi insanlarla karşılaştırsın tüm kuzuları.Kocamannnnnnn öperim çakiyi :)

  YanıtlaSil
 4. Magaj:))) İyiymiş. Belki 3 boyutluyu gözlüksüz seyretmeyi seviyordur annesi, niye gülüyorsun:)))
  Çok komikler gerçekten ve biz de evde çok eğleniyoruz!

  YanıtlaSil
 5. Maşallah kuzuya, keşke bu saf duygularımızı hiç kaybetmesek :))

  YanıtlaSil
 6. Maşallah kuzuya, keşke bu saf duygularımızı hiç kaybetmesek :))

  YanıtlaSil
 7. Bunların bu masumluklarına ben de bitiyorum. Benimki de iki buçuk yaşında ne laflar ne laflar... Maaşallah çok tatlısınız, kostümlerde pek bir yakışmış. Allah uzun ömürler versin. :)

  YanıtlaSil
 8. Maşallah kuzuya, o yarım yarım konuşmalarına bayılıyorum ben. Ayrıca çok büyümüş ben görmeyeli :)

  YanıtlaSil

Kelebek kadar narin yorumlarınız için teşekkür ederim. SEVGİLER
Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.(Çok uzun cümle oldu farkındayım ;)) )

404

Sayfa Hatası

Üzgünüm,ama aradığınız sayfa bulunamadı.

Anasayfa