-->8/kozmetik

22 Mayıs 2015 Cuma

İstanbul'da Hafta Sonu Kahvaltı

Twitter & Instagram & Youtube : kuzununannesi

İstanbul' da nereye gitsem , İstanbul'da hafta sonu kahvaltı için nereye gitsem ,   yakın olsa ama kendimi Bodrum'da gibi hissetsem diyorsanız sizi Radika'ya davet ediyorum . Koşuyolu'nda mavi beyaz bir mekan . Kahvaltının yanı sıra balığı da nefis olan bu mekan kendinize İstanbul'dan uzakta hissettirecek bir yer , bahçesi , ortamı , yemekleri nefis.

İstanbul ile ilgili yazdığım diğer yazılar için TIKTIKTIK . Atladığım çok yazı var biliyorum , diğer keşif yazıları için sizi sevgili Aylin'den in bloğuna da yönlendiriyorum. Geçen sene o kadar çok gezmişiz ki Aylin'im yazmış ben kombin yazmışım .Şimdi ise geleceğe anı kalsın ve sizlere fikir olsun diye bu yazıları da yazıyorum . 

Radika da keyifli bir gün geçirmek isterseniz Koşuyoluna gitmeniz yeterli. Kocaman sevgiler.Hafta sonu keyfiniz , hafta içi devam etsin , Pazartesi sendromunuz olmasın .

Share This
6 yorum:
 1. harika bir mekandı ne çok gezmişiz geçen sene :) olsun yeni sezonda gezeriz yine bol bol inşallah :)

  YanıtlaSil
 2. çok şirin ya, bayıldım, hele sandalyelerine :)

  biz Trakya'cıyız, hep bu taraflarda geziyoruz bir gün de oraya götürtçem kendimi eşime :) bulmama ben Koşuyo'nu yoksa, bi Ataşehir'e yolu biliyorum, bi Sabiha Gökçen'e gidebiliyorum tek başıma :)

  YanıtlaSil
 3. Hazır İstanbul a gelmişken benim için süper bir öneri oldu :) Dışarda kahvaltıya hayır diyemem :)
  Teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. elinize sağlık çok güzel bir liste hazırlamışsınız ;)

  YanıtlaSil
 5. Güzel bir liste, keyifli bir yazı olmuş. Bir solukta okudum.

  YanıtlaSil

Kelebek kadar narin yorumlarınız için teşekkür ederim. SEVGİLER
Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.(Çok uzun cümle oldu farkındayım ;)) )

404

Sayfa Hatası

Üzgünüm,ama aradığınız sayfa bulunamadı.

Anasayfa