-->8/kozmetik

6 Nisan 2016 Çarşamba

Hamilik Güncesi / 20-21-22 . Haftalar

20. Hafta 

Detaylı ultrason için randevu hazır , heyecan ile girdik kocaman televizyonlu , minik prensesi görme odasına. Yaklaşık 50 dk. sürdü , sebep kuzucuk kendini göstermedi , kalbi görülmedi , kalk yürü , yat , sağa dön sola dön derken heehhh yakaladık prensesi...

Detaylı da veriler %98 , % 2 down dan , anamoli durumuna görülmeme payı var. Bu sebep ile son zamanlarda , gerçekten Harmoni yapılması gereken durum haricinde de herkes bu testlere yöneliyormuş. Dr.umuz durumun hiç gerekli olmadığını ancak aile isterse hayır diye red etmediklerini anlattı bize.

Ultrasondan bin şükür diye çıktık ve güzel bir tatlıyı hüplettik. 


21. Hafta 

Kuzum da süregelen , kardeşim ağlar başım ağrır halleri devam ederken , biz de hala büyümeye son sürat devam ediyoruz.Henüz isim koyamazken , kız olmasının verdiği değişik duygular ve östrojenin vücuduma fazla gelmesi ile karmaşık şişik hallerdeyim :) 

İçtiğim vitamin ilacı midemi deli gibi kaynatıyor , keza akşam içersem yandım imdadıma meşhur mide yanması ilacı yetişiyor. Bu hamileliğimde Dr.um balık yağı vsvs kullanmamı istemedi. Kullanmıyorum folik asit ile birlikte olan tablete devam ediyorum. 

Gece uyanmaları kesintisiz devam , malum minnağın ayakları mesaneyi itiyormuş. 

22.Hafta 

Uykusuz geceler , Pat Pat tekmeler , sağa sola dönememeler :) yaklaşan sevimsiz şeker yüklemesi , artan kilolar , şişen ayaklar , değişen fizikler ile hafta hafta sağlık ile büyüyoruz. Gece mide yanması bulantıdan sonrası en sevimsiz durumum .

Minnakın yüzünü hala göremediğimiz doğrudur....

Şeker yüklemesinde görüşmek üzere...Share This
9 yorum:
 1. canım benim minnacık senin gibi tatlı bir kızın olacak inşallah :-)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ne kadar nazıksın , tesekkur ederım

   Sil
 2. Beyaz leblebi iyi gelir mide yanmasına yani bana iyi geliyordu dene bi rabbim bebegini saglıkla almanı nasip etsin amin....:)

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel anılar biriktiriyorsun, maşallah sana ve kızına sağlıkla kucağına alacağın günlere az kaldı inşallah :)

  YanıtlaSil
 4. Ay kız kız <3 yaşasın minnak pienses!! sağlıkla kucağına alacaksın onun da büyüdüğüne şahit olacağız inşallah :**

  YanıtlaSil
 5. Nasıl keyifle okudum satırlarınızı bilseniz, prensesimiz saglıcakla gelsin dünyayaya insaallah

  YanıtlaSil

Kelebek kadar narin yorumlarınız için teşekkür ederim. SEVGİLER
Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.(Çok uzun cümle oldu farkındayım ;)) )

404

Sayfa Hatası

Üzgünüm,ama aradığınız sayfa bulunamadı.

Anasayfa