-->8/kozmetik

29 Mayıs 2015 Cuma

Hafta Sonu

Twitter & Instagram & Youtube : @kuzununannesi   Mutlu hafta sonları , malum yaz geldi , günde iki kez düğün gezme sezonu başladı , bu sebeple hafta sonu tatillerine ve gezmelerine ara verildi :) İşte tam minik düğünsüz bir hafta sonu yaşadığımız da kaçtığımız ve gözümüze güzel görünen , kuzular için oyun alanı olan bir yere gireriz dediğimiz de karşımıza çıkan İkinci Bahar - Şile 'yi çok beğendik. Tavukların , horozların koştuğu , büyük oyun yeri olan , çardakların da bulunduğu bu yer lezzetli kahvaltı ve yeşilin kokusunu hissetmek için ideal  . Bizim için artı puan aldığı net :) Kocaman sevgiler , mutlu hafta sonları.... 


İkinci Bahar'a nasıl gidilir ; 
Şileye gelmeden , Saklı Göl tabelasını görünce hemen sola dönün karşınıza çıkacak . 

Adres :
Vasiyet Altı Üsküdar Cad. No: 280 Şileİstanbul - (0216) 711 5551


Not : Kareler cep tel . ile çekilmiştir.

Poşetleri görmeyiniz , zaten sonra biz de göremedik :)))
Herkül yetiştirdiğim doğrudur :)Menünün de fotoğrafını çekmişken  yayınlamak gerekir :)) 

MUTLU HAFTA SONLARI 
Share This
5 yorum:
  1. ilk olarak söyleyeyim fotoğraflar çok güzel :) son dönemde benim bu tarz yerlerdeki maceralarımı biliyorsun ama bu mekan madem senden tam not aldı muhakkak gideriz o vakit :) senin o herkülünü yerim ben :)

    YanıtlaSil
  2. Ne kadar güzel, insana huzur veren bir yer. Hele topluca çiçeklerin olduğu yer harika.Oğlunuzun yüzünden mutluluk okunuyor.

    YanıtlaSil
  3. ah ahh keşke oralara yakın olsamda gitsem ...

    YanıtlaSil

Kelebek kadar narin yorumlarınız için teşekkür ederim. SEVGİLER
Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.(Çok uzun cümle oldu farkındayım ;)) )

404

Sayfa Hatası

Üzgünüm,ama aradığınız sayfa bulunamadı.

Anasayfa