8/kozmetik

29 Mayıs 2015 Cuma

Hafta Sonu

Twitter & Instagram & Youtube : @kuzununannesi   Mutlu hafta sonları , malum yaz geldi , günde iki kez düğün gezme sezonu başladı , bu sebeple hafta sonu tatillerine ve gezmelerine ara verildi :) İşte tam minik düğünsüz bir hafta sonu yaşadığımız da kaçtığımız ve gözümüze güzel görünen , kuzular için oyun alanı olan bir yere gireriz dediğimiz de karşımıza çıkan İkinci Bahar - Şile 'yi çok beğendik. Tavukların , horozların koştuğu , büyük oyun yeri olan , çardakların da bulunduğu bu yer lezzetli kahvaltı ve yeşilin kokusunu hissetmek için ideal  . Bizim için artı puan aldığı net :) Kocaman sevgiler , mutlu hafta sonları.... 


İkinci Bahar'a nasıl gidilir ; 
Şileye gelmeden , Saklı Göl tabelasını görünce hemen sola dönün karşınıza çıkacak . 

Adres :
Vasiyet Altı Üsküdar Cad. No: 280 Şileİstanbul - (0216) 711 5551


Not : Kareler cep tel . ile çekilmiştir.

Poşetleri görmeyiniz , zaten sonra biz de göremedik :)))
Herkül yetiştirdiğim doğrudur :)Menünün de fotoğrafını çekmişken  yayınlamak gerekir :)) 

MUTLU HAFTA SONLARI 
Share This
5 yorum:
 1. ilk olarak söyleyeyim fotoğraflar çok güzel :) son dönemde benim bu tarz yerlerdeki maceralarımı biliyorsun ama bu mekan madem senden tam not aldı muhakkak gideriz o vakit :) senin o herkülünü yerim ben :)

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar güzel, insana huzur veren bir yer. Hele topluca çiçeklerin olduğu yer harika.Oğlunuzun yüzünden mutluluk okunuyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur edıyorum , sevgıler

   Sil
 3. ah ahh keşke oralara yakın olsamda gitsem ...

  YanıtlaSil

Kelebek kadar narin yorumlarınız için teşekkür ederim. SEVGİLER
Not; yorum yazmak icin hesabınız olmasa da olur , seçeneklerden URL' yi seçip isiminizi yazmanız veya Anonim'i seçip bu kez yorumunuzun altına isminizi yazmanız yeterlidir.(Çok uzun cümle oldu farkındayım ;)) )

404

Sayfa Hatası

Üzgünüm,ama aradığınız sayfa bulunamadı.

Anasayfa